שאלות ותשובות למי שרוצה לעשות וובינר כדי להעביר את המסר שלו ללקוחות, עובדים, ספקים, מפיצים או משקיעים

לפניך, מציג וובינר, אוסף של שאלות נפוצות ששואלים בעלי עסקים הרוצים לרתום את מערכת וובינר לעסק שלהם כדי ליצור יותר פניות ויותר מכירות.

מהי התוכנה הטובה ביותר לביצוע וובינר?

כדי להתאים לך את תוכנת הוובינר המתאימה לך ולעסק שלך, אתה צריך להכין רשימת צרכים / דרישות ואז לחפש את מערכת וובינר המתאימה לך, לצרכים ולתקציב שלך. יש מספר תוכנות עם יכולות שונות ובמחירים שונים.

אני ממליץ על GoToWebinar ועל Zoom לביצוע וובינרים בשידור חי.

במהלך 365 הימים האחרונים. נכון ל- 20 למאי 2021

0
משתתפים
0
נרשמים
0
וובינרים
כנס וירטואלי

מה זה וובינר Webinar?

המילה Webinar מורכבת משתי המילים WEB ו- SEMINAR. וובינר / הרצאה אינטרנטית / סמינר מקוון – אלה הם ביטויים שונים לאותו דבר, בקיצור, וובינר.

מנקודת מבטו של המציג (מי שמעביר את ההרצאה בדרך כלל בליווי שקפים):

 1. נרשם (בתשלום) לתוכנת הוובינר,
 2. פותח אירוע (נושא, תאריך, שעה),
 3. יוצר דף הרשמה עבור הוובינר,
 4. מזמין אנשים לבוא ולהרשם,
 5. בשעה היעודה פותח את הוובינר,
 6. משתף חלון מהמחשב שלו, בדרך כלל מצגת פאוארפוינט, פותח מצלמה Webcam, מדבר למיקרופון ועונה לשאלות המשתתפים.

מנקודת מבטו של המשתתף:

 1. נרשם בטופס הרשמה,
 2. מקבל מייל עם קישור לוובינר,
 3. לוחץ על הקישור המוביל אותו לוובינר,
 4. רואה את המסך ששיתף המציג, שומע את קולו, רואה וידאו משולב עם וובינר (אם המציג פתח מצלמה Webcam), שואל שאלות בהקלדה (צ’אט).

קראו עוד על מה זה וובינר

ניהול מקצועי של וובינר עם ידע וניסיון רב בפתרון תקלות
בבקשה למלא את שדות החובה
מה מטרת הוובינר?
אפשר לבחור יותר מאפשרות אחת
נדרש לענות על שאלה זו

חדש!

דף הרשמה, מותאם אישית, בעברית מלאה (מימין לשמאל)

לדף הרשמה לוובינר (הדגמה)

כמה אנשים מעורבים בארגון וובינר?

יש 3 תפקידים בוובינר: מארגן, מציג, עוזר. למרות שאפשר שאדם אחד ימלא את כול התפקידים, ברור לך שזה מעלה את מורכבות הביצוע. אני ממליץ על גישת ‘סולו’ בה כל אחד ממלא את תפקידו. במינימום אני מציע 2 אנשים: מנהל טכני (זה אני, זהר עמיהוד) ו- מציג (זה את/ה). בוובינרים מורכבים עם הרבה מציגים או משתתפים אני מציע לצרף לצוות גם עוזר/ים.

כמה פאנליסטים (דוברים) יכולים להיות בוובינר?

לתשומת ליבך, יש רק מציג אחד בו-זמנית שיכול לשתף מצגת. אפשר להעלות עד 25 פאנליסטים (דוברים) נוספים שפותחים מצלמה! יש להם יכולת שליטה במיקרופון ובמצלמת הוידאו במחשב שלהם כך שהם בכל רגע יכולים לפרוץ לשידור במהלך הוובינר, מה שמשתתפים לא יכולים לעשות.

 מה מנהל וובינר של getwebinar עושה עבורך לפני, במהלך ואחרי הוובינר?

 • מדריך איך להפעיל את הוובינר,
 • מסביר איך להביא יותר לקוחות להרשמה,
 • מלמד איך להביא יותר אנשים לוובינר,
 • עוזר לך בהכנת המצגת,
 • קובע מי יציג,
 • מנהל את הפאנליסטים (דוברים נוספים, אם ישנם),
 • עונה לך ולצוות השיווק שלך על כל שאלה,
 • מפעיל את הוובינר,
 • מלווה את הוובינר לכל אורכו ודואג שהכול יעבוד כשורה,
 • מקליט את הוובינר,
 • שולח לך דוחות מפורטים מי נרשם / השתתף בוובינר.
 • עורך איתך תחקיר כדי שהוובינר הבא שלך יהיה עוד יותר מוצלח.

כמה עולה לערוך וובינר בשידור חי?

מחיר מערכת GoToWebinar הוא: $89, $199, $429 לחודש לפי מספר המשתתפים: 100, 500, 1000 בהתאמה. במחיר זה אפשר לערוך כמה וובינרים שתרצה מבלי לשלם מעבר למה ששולם בעבור דמי המנוי.

מחיר מערכת Zoom הוא: $55, $155, $345 , $1,005, $2,505, $6,505 לחודש לפי מספר המשתתפים: 100, 500, 1000, 3000, 5000 ו- 10,000 בהתאמה. במחיר זה אפשר לערוך כמה וובינרים שתרצה מבלי לשלם מעבר למה ששולם בעבור דמי המנוי.

יש מערכות וובינר נוספות בחינם או בתשלום ועליהן תוכל לקרוא כאן.

השכרת וובינר עם עד 3,000 משתתפים הכולל הדרכה וליווי לביצוע וובינר מושלם.

כמה אנשים יכולים להשתתף בוובינר?

מספר המשתתפים תלוי בתוכנת וובינר בה נעשה שימוש. במערכת GoToWebinar יש אפשרות לעד 3,000 משתתפים בו-זמנית וב- Zoom עד 10,000 משתתפים. המספר מתייחס למספר המשתתפים בפועל בוובינר ולא למספר הנכנסים ואני אסביר. יכול להיות שלוובינר יכנסו 3,265 משתתפים, הכיצד? ההסבר הוא שלא כל מי שנכנס לחדר הוירטואלי נשאר ולכן כל עוד מספר המשתתפים, בכל רגע נתון, לא עלה על 3,000 אפשר שיכנסו אנשים נוספים.

האם כל מי שהודיע שיגיע לוובינר אכן מגיע?

זה תלוי (איך אני אוהב את התשובה הזאת) בהרבה גורמים כמו: מי מרצה, שעת הוובינר, האם הוובינר בחינם או בתשלום אבל גם במאמצי השיווק שנעשו כדי לוודא שאנשים יגיעו לוובינר.

למה הדבר דומה? לאירוע כמו חתונה או בר מצווה שאנשים אומרים שיגיעו אבל בפועל הם לא מגיעים. אחוז אי-ההופעה בחתונות הוא 10% עד 15% אבל בוובינר אחוז ה- No-Show הוא גדול הרבה יותר ויכול להגיע גם ל- 70% ! המשמעות היא שמכול 100 אנשים שנרשמו, רק 30 יגיעו.

כאשר אתה שוכר ממני מערכת וובינר עם תכולה של עד 3,000 משתתפים בו-זמנית, אתה מקבל ממני הדרכה איך לוודא שיותר אנשים יגיעו לוובינר אליו הם הודיעו שהם מתכוונים להגיע.

האם אתה רק משכיר וובינר או גם נותן ייעוץ והדרכה?

כן, אני מציע לך לא רק את הידיים שלי אלא גם את הראש והניסיון שלי בעריכת מאות וובינרים.

מתי הזמן (תאריך, שעה) הנכון לעשות וובינר?

זה תלוי (שוב?) בקהל היעד שלך. מכיון שאתה רוצה שהם ישתתפו עליך לשאול את עצמך: מתי הזמן הנוח להם?

יכול להיות שהמשתתפים נמצאים ברחבי העולם, כמו אחד הלקוחות שלי שעבורו ניהלתי את אותו וובינר 3 פעמים ביום: פעם אחת בשעה 08:00 מול מזרח אסיה, פעם שנייה בשעה 13:00 מול אירופה ובפעם שלישית, באותו יום, בשעה 19:30 מול ארה”ב.

בדרך כלל אני מציע לערוך וובינרים בשעות 11am, 2pm, 9pm

חדש!

דף הרשמה, מותאם אישית, בעברית מלאה (מימין לשמאל)

לדף הרשמה לוובינר (הדגמה)

כמה זמן נמשך וובינר?

בדרך כלל וובינר נמשך כשעה, אבל זו אינה מגבלה של מערכת וובינר. מבחינת המערכת אין מגבלה למשך הוובינר, הוא יכול להימשך 4 דקות או  4 שעות, 10 שעות וגם 18 שעות ויותר.

את אורכו של הוובינר צריך להתאים לקהל השומעים ולמטרת הוובינר. אני יכול לעזור לך לקבוע את אורכו האופטימלי של הוובינר כדי שיענה לצרכים שלך.

איזה תוצאות וובינר יכול לתת לעסק שלי?

בהתאם למטרות אותן תגדיר, נוכל לשבת ויחד ולתכנן וובינר שיביא לך את התוצאות המצופות. אני מאמין כי שימוש מושכל במערכת וובינר יכול ליצור עבורך פניות מלקוחות רלוונטיים.

אתה יכול בוובינר אחד לפנות לעד 3,000 משתתפים, להציג בפניהם את העסק/מוצר/שירות שלך, לקבע את מעמדך כמוביל, כמומחה בתחומך ויש סיכוי רב שחלק מהמשתתפים יהפכו ללקוחות משלמים.

אם אתה מוכן ללמוד איך לתכנן וובינר לתוצאות ויחד נבנה את תוכנית ההצלחה שלך.

מהם השימושים האפשריים עם וובינר?

וובינר מאפשר העברת מצגת וגם וידאו 1:N או במילים אחרות: אחד לרבים ובשידור חי. אפשר לעשות כל כך הרבה שימושים במערכת וובינר:

 • הדרכה (חינם או בתשלום),
 • כנס וירטואלי: מליאה ומושבים במקביל,
 • שימור לקוחות,
 • שיווק,
 • מכירות,
 • הדגמה של מוצר או תוכנה,
 • ראיון / פאנל,
 • קידום מכירות של מוצר/שירות פיזי או אינטרנטי,

יחד איתך נוכל למצוא דרכים נוספות בהם תוכל להגיע לקהלי היעד שלך ועל השימושים האפשריים שאתה תוכל לעשות עם מערכת וובינר כדי שתקבל יותר פניות ויותר מכירות.

למה לערוך וובינר שאפשר להעלות את המצגת ל- SlideShare.net, לכתוב מאמר ולפרסם אותו באתר או לצלם סרט וידאו ולהעלות ליוטיוב?

קודם כל, וובינר לא בא במקום יצירת תוכן בפורמט אחר, אבל וובינר הוא הדבר הכי קרוב להופעה מול קהל. במיוחד כאשר מערכת וובינר מאפשרת לראות את המרצה באמצעות מצלמת הוידאו שמותקנת במחשב.

וובינר מאפשר לך יצירת קשר עם הקהל השומע והרואה אותך. אתה שואל שאלות והמשתתפים עונים, המשתתפים שואלים ואתה עונה – יש יכולת ליצירת אינטראקציה בינך (מציג) לבין המשתתפים.

האם אפשר להקליט את הוובינר?

כן. זה אפשרי. הקלטה היא של מה שראו המשתתפים בוובינר. ניתן להעלות את הסרט ליוטיוב ולהטמיע באתר כדי שגם מי שלא הגיע לוובינר יוכל לצפות בו.

האם אני כמציג יכול להשתמש במחשב שלי?

כן. בהנחה שיש לך מחשב מהיר וחיבור מהיר לאינטרנט, רצוי חיבור דרך הקיר. לפני הוובינר נבצע ניסוי בו נבדוק את מהירות החיבור שלך לאינטרנט כדי לוודא שהוובינר יזרום חלק.

אני מציע שתעשה שימוש באוזניות כדי שאיכות השמע תהיה סבירה פלוס.

עשה שימוש בתוכנה למצגות כמו PowerPoint, אבל כאמור, עם מערכת GoToWebinar או Zoom תוכל להציג כל חלון מהמחשב שלך: דפדפן, תוכנה או את המסך שלך. מה שאתה רואה, זה מה שיראו המשתתפים בוובינר.

שירותי וובינר

שירותי הוובינר שלנו מסייעים לך בניהול האירוע כולו מקצה לקצה, כך שתוכל ליהנות משקט נפשי:

התייעצות, הדרכה ותמיכה לפני הוובינר: אנחנו נעבוד איתך כדי ליצור את תהליכי ההרשמה לאירוע. נבדוק שהציוד שלך (מחשב, מיקרופון, מצלמה, חיבור לאינטרנט) תקין ומוכן לשידור. נדריך אותך בהכנת המצגת כך שאתה רק צריך לדאוג לתוכן ואנחנו לצד הטכנולוגי / תפעולי. נוודא שהלקוחות שהודיעו על השתתפותם אכן יגיעו ויוכלו להצטרף לוובינר.

בזמן הוובינר, בעת השידור החי: אנחנו נפתח עבורך את הוובינר (כיתה וירטואלית) כ- 1/2 שעה לפני, נוודא שוב שהציוד שלך תקין ושאתה נשמע כמו שצריך. בשעת ה-ש נעלה לאוויר כאשר אנחנו מלווים אותך לכל אורך הוובינר, נותנים לך להתרכז בהופעה שלך ולוקחים עלינו את הטיפול בצד הטכני. אנו נענה על שאלות טכניות ששואלים הגולשים (את השאלות הענייניות נשאיר לך לענות, אתה הוא המומחה) וכמובן שנקליט את הוובינר.

לאחר שהוובינר הסתיים: נשלח לך דוחות עם פרטי המשתתפים.

לקבלת הצעה לשירותי מערכת וובינר בתשלום,

פנה לקבלת הצעה לקבלת הדרכה וליווי וובינר שלך

צלצלו עכשיו 09-8910462

ניהול מקצועי של וובינר עם ידע וניסיון רב בפתרון תקלות
בבקשה למלא את שדות החובה
מה מטרת הוובינר?
אפשר לבחור יותר מאפשרות אחת
נדרש לענות על שאלה זו
נגישות