וובינר עם וידאו זה כמו שידור טלוויזיוני

וובינר עם צילום וידאו באיכות גבוהה מוסיף מימד חדש לגמרי לאירועים מקוונים. זה כבר לא רק מצגת פאואר פוינט, אלא אתה מופיע בוידאו, בשידור חי ומרתק את הקהל שלך להרצאה / לשיחה  שלך, זה הרבה מעבר לוובינר בסיסי.

קליק אחד בלבד והמשתתפים יכולים לראות את הבעות פניך ואת שפת גוף שלך. המשתתפים בוובינר יתעניינו יותר במה שקורה על המסך, יהיו יותר קשובים, מרותקים ויותר מחוברים רגשית אליך. זה כבר לא רק הקול שהם שומעים, כמו ברדיו, אלא גם תמונה שלך שהם רואים, מה שהופך את הוובינר לשידור טלוויזיה.

Loading...

וובינר עם וידאו מאפשרת הצגת עד 6 מצלמות וידאו בו-זמנית. המשמעות היא שאם אתה עורך וובינר שהוא ראיון עם אדם נוסף או עם עד עוד 5 נוספים (חברי הפאנל), כל אחד מהם יכול להפעיל מצלמת וידאו במחשב שלו והמשתתפים יראו את כל המצלמות באיכות גבוהה ובשידור חי.

מערכת ליצירת וובינר עם וידאו מאפשר לך לשמור את הקהל שלך עסוק, מתעניין וקשוב לך ולתוכן שאתה מציג. הוידאו מאפשר לוובינר שלך להראות ולהרגיש כמו כנס פיזי בו אתה מרצה על הבמה, צועד הלוך ושוב, מנפנף בידיים, מרים גבה, מסיט יד בביטול וצוחק בקול רם. הופעה, זה מה שהקהל בה לראות. כך אתה בונה אמון, כך אתה יוצר סמכות שתעזור לך לשווק ולמכור.

יתרונות עיקריים של וובינר עם וידאו:

  • מעורבות (Engage) וחיבוריות טובה הרבה יותר לקהל שלך הרואה אותך בשידור חי.
  • יכולת לבצע הדגמה בשידור חי כאשר אתה אוחז במוצר. אומרים שתמונה אחת שווה 1,000 מילים וכמה שווה וידאו? הרבה, הרבה יותר.
  • הצגה של עד 6 מצלמות וידאו באיכות טובה בשידור חי.
  • הפעלה פשוטה: לחיצה אחת מפעילים, לחיצה נוספת מפסיקים.
  • ניתן לחבר מצלמת וידאו חיצונית באיכות גבוהה בחיבור USB.
  • חלון הוידאו נראה במחשב שולחני כמו גם במובייל.

המשתתפים בוובינר עם וידאו יראו תמיד את המסך שהמציג משתף איתם, זה בדרך כלל מצגת פאואר פוינט, אבל גם יכול להיות חלון של דפדפן או חלון של תוכנה או כל חלון אחר במחשב.

ההקלטה של הוובינר כוללת את מצלמת הוידאו של המציג.

וובינר עם וידאו בשידור חי – סיפור מקרה

עינת סולטן, מאמנת הכושר של ישראל, ביקשה לדעת האם היא יכולה לערוך שיעור ספורט אוןליין ללקוחותיה. עינת היא מאמנת אחד-על-אחד או יותר נכון אחת-על-אחת ועורכת את האימון במקומות שונים: בבית הלקוחה המתאמנת או בחדר הכושר.

אנו חיים בתקופה בה יש לנצל את הזמן באפקטיביות מירבית, גם של המדריכה וגם של המודרכת. זמני הנסיעה אל המכון הם בזבוז של זמן אם ניתן לעשות את האימון בבית.

שיטות האימון של עינת סולטן מפעילות את הגוף ומצריכות ציוד בסיסי כמו מזרן, משקולות יד כך שלמעשה כל אחד יכול לבצע את התרגילים בביתו. מבחינה זאת למכון ספורט אין פה יתרון.

עינת פנתה אלי ושאלה האם ניתן לערוך שיעור בשידור חי באמצעות מערכת וובינר.

התשובה היא: כן ובגדול.

במשך 20 דקות העבירה עינת שיעור כושר אינטנסיבי לעשרות לקוחות שכל אחת ואחת מהן היתה בביתה ו/או במקום הנוח לה מול המחשב או מול הסלולר (מובייל) שלה.

תוכלו להתרשם למשך דקה וחצי מתוך הוובינר המאתגר הזה בצפייה בסרט הוידאו שבהמשך כפי שצלמתי בעזרת המצלמה הביתית שלי.

שידור הוובינר הוכתר בהצלחה והמשתתפות שאך זה סיימו את האימון ניגשו למקלחת שנמצאת ב… ביתן. כמה נוח. לידיעתכם, אחת המשתתפות היתה פיזית בחו"ל.

נגישות