זהר עמיהוד, שירותי וובינר GetWebinar

GetWebinar בהנהלתו של זהר עמיהוד תיקח ממך את כל ההתעסקות הטכנית שבקיום וובינר. אנחנו ניקח לעצמנו את הכאב ראש הזה של כל מה שכרוך בצד הטכני של מחשבים ותקשורת וניתן לך שקט נפשי ורוגע כדי שתוכל להתעסק בתוכן ובהבאת לקוחות לאירוע הוירטואלי שלך.

מאז 2007, זהר עמיהוד מנהל טכני מקצועי של וובינרים עבור חברות וארגונים.

וובינר עם וידאו
 • אנחנו ב- GetWebinar נלווה אותך עוד הרבה לפני שהוובינר מתחיל בשידור חי. שירותי וובינר שלנו כוללים ייעוץ מתוך הידע והניסיון הרב שיש לנו בעריכת מאות וובינרים עבור לקוחותינו (רשימה חלקית בהמשך, אולי אתה מכיר מי מהם…).

 • נסביר לך מה זה וובינר, נענה לשאלות החשובות שלך ויחד נתכנן וגם נוציא לפועל את כל מערך התשתיות הנדרשות לבניית כל מה שנדרש ב-  מערכת וובינר עוד הרבה לפני שהוובינר מתחיל.

 • נוריד ממך את ‘כאב הראש’ להתעסק עם הקמת דפי הרשמה לוובינר, דפי תודה, טפסים, מיילים ושאר הדברים הנדרשים לוובינר מוצלח. כל זה עלינו!

 • ההצלחה שלך היא ההצלחה שלנו ונעשה הכול כדי שהוובינר שלך יהיה הצלחה.

זהר עמיהוד, המומחה שמאחורי GetWebinar

זהר עמיהוד

אני רוצה לתת לך מעט רקע כדי שתבין מדוע אני מרגיש שאני מתאים לחלוק איתך את הידע בנושא וובינרים. לא אכביד עליך במילים וגם אין לי כוונה לסקור את כל חיי כאן ועכשיו (מי שמעוניין, מוזמן לחפש זהר עמיהוד בגוגל ולעיין בעשרות האתרים בהם אני מופיע).

 • ייעוץ וליווי הרבה לפני שהוובינר מתחיל

 • החלק הטכני שהוא החלק הבלתי צפוי ותמיד יש בו תקלות באחריותי

 • התיאומים, בדיקות הציוד ואיכות השידור באחריותי

 • נותן לך שקט נפשי להתעסק בתוכן ובהבאת המשתתפים

בוגר תואר שני במנהל עסקים עם התמחות במערכות מידע מטעם אוניברסיטת תל-אביב. שנים רבות עוסק בשיווק דיגיטלי ומהראשונים להפעיל וובינר בארץ אי-שם משנת 2007! מרצה ב: המכללה למנהל, הקריה האקדמית אונו, אוניברסיטת אריאל שבשומרון ועוד. רב סרן (מיל.) בחיל האוויר.

במה זהר עמיהוד יכול לעזור לך?

אם אתה רוצה שהוובינר שלך יצליח, אתה צריך מישהו בעל ידע וניסיון שעליו אתה יכול לסמוך שיוכל לייעץ לך מה נכון לעשות ומתי נכון לעשות.

אם יש לך עסק ואתה כבר משקיע בשיווק ומכירות ורוצה יותר, אני אעזור לך לרתום את הטכנולוגיה המתקדמת, במקרה זה וובינר, כדי להביא יותר לקוחות וליצור יותר מכירות.

אל דאגה, אני אקח עליי את כל ההתעסקות עם מחשבים, מיקרופונים, מצלמות, הקלטות, תקשורת ואפנה לך זמן כדי שאתה תוכל להתרכז בתוכן הוובינר. אתן לך את השקט הנפשי הנדרש לך כדי להיערך לאירוע שלך בשידור חי.

עשיתי את זה למספר גדול של לקוחות כמו מכון היצוא, הרשות לחדשנות, התאחדות התעשיינים, המוסד לבטיחות ולגיהות ואוכל לעשות זאת גם עבורך.

מומלץ ליצור איתנו קשר באמצעות WhatsApp למענה מיידי 053-9180963
או
פנה לקבלת הצעה לליווי וובינר או הדרכה על מערכת זום וובינר

  כדי שנוכל לשוחח איתך ולהבין במדוייק את הצרכים שלך, מלא.י את הטופס

  על ידי בחירה בתיבת סימון זו, את/ה שולח/ת את המידע שלך אל: זהר עמיהוד, ניהול טכני מקצועי של וובינרים, שישתמש בו כדי ליצור איתך קשר בנוגע לפנייתך זו ולשירותים אחרים *


  המלצות.

  תודה רבה זהר!

  היה תענוג לשתף איתך פעולה, מקצוען אמיתי ולא פחות חשוב – חביב.

  Ophir Gore 高飞, Head of Trade & Investment Mission, Embassy of Israel in Beijing, China 商务公使
  Many thanks to Mr. Zohar Amihud, whose masterful guidance and awesome performance made this webinar possible.
  Daniel Shkedi, Marketing Officer, Embassy of India in Israel, Commercial Wing
  הוובינר היה מוצלח ביותר. תודה רבה על התמיכה, הזמינות והנועם. נהדר לעבוד איתך.
  עמיר בירן, מנהל שיווק, אלן קאר ישראל
  לפרטים >>

  כמה מהלקוחות שכיף לנו לעבוד ביחד

  שירותי וובינר לקוחות
  נגישות