אודות GetWebinar

GetWebinar תיקח ממך את כל ההתעסקות הטכנית שבקיום וובינר. אנחנו ניקח לעצמנו את הכאב ראש הזה של כל מה שכרוך בצד הטכני של מחשבים ותקשורת וניתן לך שקט נפשי ורוגע כדי שתוכל להתעסק בתוכן ובהבאת לקוחות לאירוע וובינר.

אנחנו ב- GetWebinar נלווה אותך עוד הרבה לפני שהוובינר מתחיל בשידור חי. שירותי וובינר שלנו כוללים ייעוץ מתוך הידע והניסיון הרב שיש לנו בעריכת מאות וובינרים עבור לקוחותינו.

אנחנו נסביר לך מה זה וובינר, נענה לשאלות החשבונות שלך ויחד נתכנן וגם נוציא לפועל את כל מערך התשתיות הנדרשות לבניית כל מה שנדרש ב-  מערכת וובינר עוד הרבה לפני שהוובינר מתחיל.

אל תדאג, אנחנו ניקח על עצמנו את ‘כאב הראש’ להתעסק עם הקמת דפי הרשמה, דפי תודה, טפסים, מיילים ושאר הדברים הנדרשים לוובינר מוצלח.

ההצלחה שלך היא ההצלחה שלנו ונעשה הכול כדי שהוובינר שלך יהיה הצלחה.

 

זהר עמיהוד, המומחה שמאחורי GetWebinar

זהר עמיהוד

אני רוצה לתת לך מעט רקע על עברי כדי שתבין מדוע אני מרגיש שאני מתאים לחלוק איתך את הידע בנושא וובינרים. לא אכביד עליך במילים וגם אין לי כוונה לסקור את כל חיי כאן ועכשיו (מי שמעוניין, מוזמן לחפש זהר עמיהוד בגוגל ולעיין בעשרות האתרים בהם שמי מופיע).

התחלתי את ההיכרות שלי עם מחשבים בשנת 1976 כשהמושג מחשב אישי עדיין לא היה קיים, בטח לא כפי שאנחנו מכירים אותו היום. אחר כך הגיעו מחשבים עם מסכים בצבע ירוק/שחור, זיכרון של 64k ודיסק של 10mb. כן, כן, 10mb !

בשנת 1993 לאחר שסיימתי את הצבא, לאחר שירות קבע, פתחתי חברת הדרכה משלי בנושא מחשבים אישיים על תוכנות עיבוד תמלילים, גיליונות אלקטרוניים. אינטרנט לא היה באותה תקופה גם לא וורדפרס.

בסביבות שנת 1980 כתבתי את הספר: “המדריך השלם לדוס 5” ואחריו שורה ארוכה של ספרים בנושאי Windows, Office, בניית אתרים. מתברר שמישהו סַפר 87 ספרים שכתבתי, כך שיש לי ידע וגם יכולת להדריך אותך כיצד לתפעל את מערכת וובינר לתועלתך.

אני בוגר תואר ראשון בכלכלה וניהול, ובוגר תואר שני במנהל עסקים עם התמחות במערכות מידע מטעם אוניברסיטת תל-אביב. שנים רבות שמשתי מנהל שיווק בהוצאת הוד-עמי לספרי מחשבים. אני מרצה בנושא שיווק וקידום אתרים באינטרנט במרכזי הדרכה שונים: המכללה למנהל, הקריה האקדמית אונו, ג’ון ברייס הדרכה, מט”י רעננה, האוניברסיטה הפתוחה, המרכז הבינתחומי לאינטרנט, מכללת דעת השרון ומסגרות הדרכה נוספות.

במה אני יכול לעזור לך?

אם אתה רוצה שהוובינר שלך יצליח, אתה צריך מישהו בעל ידע וניסיון שעליו אתה יכול לסמוך שיוכל לייעץ לך מה נכון לעשות ומתי נכון לעשות.

אם יש לך עסק ואתה כבר משקיע בשיווק ומכירות ורוצה יותר, אני אעזור לך לרתום את הטכנולוגיה המתקדמת, במקרה זה וובינר, כדי להביא יותר לקוחות וליצור יותר מכירות.

אל דאגה, אני אקח עליי את כל ההתעסקות עם מחשבים, מיקרופונים, מצלמות, הקלטות, תקשורת ואפנה לך זמן כדי שאתה תוכל להתרכז בתוכן הוובינר. אתן לך את השקט הנפשי הנדרש לך כדי להיערך לאירוע שלך בשידור חי.

עשיתי את זה למספר גדול של לקוחות כמו מכון היצוא, הרשות לחדשנות, התאחדות התעשיינים, המוסד לבטיחות ולגיהות ואוכל לעשות זאת גם עבורך.
צלצל עכשיו 09-8910462

כמה מהלקוחות שכיף לנו לעבוד ביחד

נגישות