איך נכנסים לוובינר?

בוובינר יש מספר בעלי תפקידים: מארח (Host), דובר (Panelists) ו- משתתפים (Attendees או Participants).

מי שמפעיל את הוובינר הוא המארח, הוא זה שמגדיר (יוצר) את הוובינר במערכת ורק הוא יכול לפתוח את הוובינר.

הדוברים יכולים לפתוח מצלמה, לפתוח מיקרופון ולשתף מסך. המארח ידאג לרשום אותם לוובינר מראש. המשמעות היא שלכל דובר נשלח מייל עם קישור ייחודי משלו המאפשר לו את היכולות שהוזכרו לעיל.

המשתתפים הנרשמים לוובינר מקבלים גם הם מספר מיילים עם קישור ייחודי לכל אחד ואחד מהם. מערכת זום מאפשרת משלוח של עד 4 מיילים לכל מי שנרשם לוובינר: 1 מייל אישור הרשמה הנשלח מיידית ועד 3 מיילים של תזכורת הנשלחים במועדים שונים. כל מייל, כאמור, מכיל קישור ייחודי.

דף הרשמה של זום הוא דף בסיסי ביותר ולכן ארגונים המנהלים רישום לוובינר עושים שימוש במערכת טפסים חיצונית המקושרת מאחורי הקלעים למערכת הרישום של זום, כך שמי שנרשם בדף הרשמה מעוצב לוובינר, נרשם גם בזום ומתחיל לקבל מיילים של תזכורת מזום עם הקישור הייחודי שלו.

המיילים של זום כתובים בשפה האנגלית. כדי להיכנס לוובינר צריך ללחוץ על הטקסט: Click here to join.

ומה דעתך על מיילים הנשלחים מזום בשפה העברית?

כן, זה אפשרי לשלוח מיילים מזום בעברית!

בתמונה הבאה שים לב לחץ האדום המצביע על כך שהמייל הגיע מ- zoom.us:

מייל תזכורות לוובינר מזום בעברית

בין אם אתה מתכנן וובינר של שעה או כנס וירטואלי של יום שלם, אוכל לעזור לך לקבוע מה הכי מתאים ליעדים שלך ולעזור לך להוציא לפועל את האירוע.

האם את/ה רוצה
שהאירוע הוירטואלי (וובינר) שלך יעבור ללא תקלות?

שלום, שמי זהר עמיהוד. אני נחוש בדעתי לנהל אירוע וירטואלי בהצלחה, ללא תקלות.
שאלתי היחידה שלי היא: האם אנהל עבורך?

מלאו את הטופס לקבלת פרטים

בחר את הנושא עליו הינך רוצה לקבל פרטים *
ניהול אירוע וירטואלי (וובינר או מיטינג)הדרכה של וובינר בזוםהדרכת של שיחות וידאו בזוםמשהו אחר הקשור באירוע וירטואלי

למתי מתוכנן הוובינר הראשון שלך *
בחודש הקרובבמהלך החורףבשנה הבאהלא יודע.ת

על ידי בחירה בתיבת סימון זו, את/ה שולח/ת את המידע שלך לאתר getwebinar.co.il, שישתמש בו כדי ליצור איתך קשר בנוגע לפנייתך זו ולשירותים אחרים. (חובה)


אודות הכותב

ניהול מקצועי של אירועים וירטואלים (וובינרים, כנסים וירטואלים, כנסים היברידים) עם הרבה ידע וניסיון בפתרון תקלות. מומחה לתכנון, הקמה וניהול עם ידע רב וניסיון של מאות אירועים וירטואלים, רבי משתתפים, רבי דוברים בארץ ובחו"ל. בין לקוחותינו: מכבי שירותי בריאות, משקי הקיבוצים, BDO, מכון היצוא, משרד הכלכלה, קרן היסוד, המוסד לבטיחות ולגיהות, מכללת תל חי, מובמנט, אלעד תוכנה, בינת תקשורת, התאחדות התעשיינים, אלון אולמן, אלון גל, אלן קאר וחברות עסקיות אחרות. מעניין אותך לשמוע איך אנהל את הוובינר שלך שיהיה מוצלח? פנה לקבלת הצעה לליווי הוובינר שלך
נגישות