פייסבוק מעדיפה וובינר על פני פייסבוק לייב

פייסבוק הציגה קורסים מקוונים להכשרת עיתונאים ליצירת תוכן בפייסבוק ובאינסטרגם: פוסטים, פייסבוק לייב, וידאו 360 וכדומה. ההכשרה תועבר באמצעות מערכת וובינר GoToWebinar של חברת Citrix.

בין אם אתה עורך מנוסה או עיתונאי צעיר אתה תמיד מחפש דרך לשפר את כישורי המדיה החברתיים שלך.

הקורסים יהיו זמינים דרך מערכת הלמידה העולמית של פייסבוק הנקראת Blueprint. התכנים הותאמו במיוחד לעיתונאים וכוללים את כול השלבים ליצירת חדשות: גילוי תוכן, יצירת סיפורים ו- בניית קהל.

בפייסבוק מקווים לעודד עשרות אלפי עיתונאים ברחבי העולם להעתיק את עיקר כתיבתם לפייסבוק ולעשות שימוש תדיר ומושכל בכלי פייסבוק השונים: וידאו 360, פייסבוק לייב, מאמרים, פוסטים ובכך להפוך את פייסבוק למרכז הפעילות העיתונאית שלהם.

לצורך גיוס העיתונאים, הצגת המערכת לפניהם וצירופם לתוכנית, בחרה פייסבוק לעשות שימוש במערכת הוובינרים GoToWebcast, האחות הגדולה של GoToWebinar וזאת למרות שיש לפייסבוק את פייסבוק לייב.

הבחירה הזאת רק מחדדת את ההבדלים בין פייסבוק ליב לבין תוכנת וובינר עליהן תוכל לקרוא כאן.

למתי לקבוע את הוובינר הראשון שלך? צלצל עכשיו 09-8910462

אודות הכותב

ניהול מקצועי של אירועים וירטואלים (וובינרים, כנסים וירטואלים, כנסים היברידים) עם הרבה ידע וניסיון בפתרון תקלות. מומחה לתכנון, הקמה וניהול עם ידע רב וניסיון של מאות אירועים וירטואלים, רבי משתתפים, רבי דוברים בארץ ובחו"ל. בין לקוחותינו: מכבי שירותי בריאות, משקי הקיבוצים, BDO, מכון היצוא, משרד הכלכלה, קרן היסוד, המוסד לבטיחות ולגיהות, מכללת תל חי, מובמנט, אלעד תוכנה, בינת תקשורת, התאחדות התעשיינים, אלון אולמן, אלון גל, אלן קאר וחברות עסקיות אחרות. מעניין אותך לשמוע איך אנהל את הוובינר שלך שיהיה מוצלח? פנה לקבלת הצעה לליווי הוובינר שלך

כתוב תגובה

נגישות