האם אפשר להפוך זום וובינר לזום מיטינג?

יש אפשרות להפוך (convert) וובינר למיטינג במערכת זום. לשם כך צריך חשבון זום בתשלום וגם לרכוש חבילת וובינר.

מעבר לכך המעבר נעשה במספר לחיצות וכל זאת בגלל הדימיון הרב שיש בזום בין שני השירותים: מיטינג ו- וובינר.

יש מספר הבדלים בין זום מיטינג ל- זום וובינר. למשל, זום מיטינג נבנה לצורך פגישות צוות או לימוד בכיתה (קטנה) ו- וובינר נבנה עבור הרצאות עבור קהל של מאות ואלפים או הדרכה לרבים מאוד, אבל זה רק הבדל אחד ויש עוד רבים עליהם תוכל לקרוא במאמר השוואה בין זום מיטינג לזום וובינר.

קל מאוד להפוך זום וובינר ל- זום מיטינג. זה כרוך במספר לחיצות והנה יש לך מיטינג שמקורו בוובינר, ואפשר גם בכיוון השני: להפוך מיטינג לוובינר.

יש לשים לב שבמעבר בין וובינר ל- מיטינג הולכים לאיבוד יכולות והגדרות השייכות באופן בלעדי לוובינר. למשל, כל אנשי הצוות panelists שהוגדרו בוובינר יהיו משתתפים במיטינג. למשל, כל ההגדרות של מיילים תזכורת ימחקו כי אין דבר כזה במיטינג ועוד.

מי שכבר נרשם לוובינר שהפך ל- מיטינג לא יראה הבדל. אותו קישור שהוא קיבל ישמש אותו.

בפלטפורמות אחרות המספקות שירותי מיטינג ו- וובינר כמו למשל GoToWebinar אלה שני שירותים נפרדים ולכן לא ניתן להפוך מיטינג ל- וובינר וגם לא ניתן להפוך וובינר ל- מיטינג.

כך הופכים וובינר למיטינג במערכת זום

בין אם אתה מתכנן וובינר של שעה או כנס וירטואלי של יום שלם, אוכל לעזור לך לקבוע מה הכי מתאים ליעדים שלך ולעזור לך להוציא לפועל את האירוע.

אני מזמין אותך למלא את הטופס כאן למטה בתגובות ואחזור אליך בהקדם.

אני מחכה לך

צריך עזרה בוובינר שלך?

אנחנו על החלק הטכני שהוא תמיד החלק הבלתי צפוי ותמיד יש בו תקלות.

ניתן לך ראש שקט להתעסק בתוכן ובשיווק.

אודות הכותב

ניהול מקצועי של אירועים וירטואלים (וובינרים, כנסים וירטואלים, כנסים היברידים) עם הרבה ידע וניסיון בפתרון תקלות. מומחה לתכנון, הקמה וניהול עם ידע רב וניסיון של מאות אירועים וירטואלים, רבי משתתפים, רבי דוברים בארץ ובחו"ל. בין לקוחותינו: מכבי שירותי בריאות, משקי הקיבוצים, BDO, מכון היצוא, משרד הכלכלה, קרן היסוד, המוסד לבטיחות ולגיהות, מכללת תל חי, מובמנט, אלעד תוכנה, בינת תקשורת, התאחדות התעשיינים, אלון אולמן, אלון גל, אלן קאר וחברות עסקיות אחרות. מעניין אותך לשמוע איך אנהל את הוובינר שלך שיהיה מוצלח? פנה לקבלת הצעה לליווי הוובינר שלך
נגישות