האם אפשר להפוך זום מיטינג לזום וובינר?

יש אפשרות להפוך (convert) מיטינג ל- וובינר במערכת זום. לשם כך צריך חשבון זום בתשלום וגם לרכוש חבילת וובינר.

מעבר לכך המעבר נעשה במספר לחיצות וכל זאת בגלל הדימיון הרב שיש בזום בין שני השירותים: מיטינג ו- וובינר.

יש מספר הבדלים בין זום מיטינג ל- זום וובינר. למשל, זום מיטינג נבנה לצורך פגישות צוות או לימוד בכיתה (קטנה) ו- וובינר נבנה עבור הרצאות עבור קהל של מאות ואלפים או הדרכה לרבים מאוד, אבל זה רק הבדל אחד ויש עוד רבים עליהם תוכל לקרוא במאמר השוואה בין זום מיטינג לזום וובינר.

קל מאוד להפוך זום מיטינג ל- זום וובינר. זה כרוך במספר לחיצות והנה יש לך וובינר שמקורו במיטינג, ואפשר גם בכיוון השני: להפוך וובינר ל- מיטינג.

בפלטפורמות אחרות המספקות שירותי מיטינג ו- וובינר כמו למשל GoToWebinar אלה שני שירותים נפרדים ולכן לא ניתן להפוך מיטינג ל- וובינר וגם לא ניתן להפוך וובינר ל- מיטינג.

כך הופכים מיטינג לוובינר במערכת זום

בין אם אתה מתכנן וובינר של שעה או כנס וירטואלי של יום שלם, אוכל לעזור לך לקבוע מה הכי מתאים ליעדים שלך ולעזור לך להוציא לפועל את האירוע.

אני מזמין אותך למלא את הטופס כאן למטה בתגובות ואחזור אליך לשיחת ייעוץ של 20 דקות במתנה.

כבר בשיחה הזאת אתן לך כמה טיפים מה נכון עבורך לעשות בכנס הוירטואלי שלך

אני מחכה לך

צריך עזרה בוובינר שלך?

אנחנו על החלק הטכני שהוא תמיד החלק הבלתי צפוי ותמיד יש בו תקלות.

ניתן לך ראש שקט להתעסק בתוכן ובשיווק.

ניהול מקצועי של וובינר עם ידע וניסיון רב בפתרון תקלות
בבקשה למלא את שדות החובה
מה מטרת הוובינר?
אפשר לבחור יותר מאפשרות אחת
נדרש לענות על שאלה זו

אודות הכותב

ניהול מקצועי של וובינר עם הרבה ידע וניסיון בפתרון תקלות. מומחה לתכנון, הקמה וניהול וובינרים עם ידע רב וניסיון של מאות וובינרים, רבי משתתפים, רבי דוברים בארץ ובחו"ל. בין לקוחותינו: מכבי שירותי בריאות, משקי הקיבוצים, BDO, מכון היצוא, משרד הכלכלה, קרן היסוד, המוסד לבטיחות ולגיהות, מכללת תל חי, מובמנט, אלעד תוכנה, בינת תקשורת, התאחדות התעשיינים, אלון אולמן, אלון גל, אלן קאר וחברות עסקיות אחרות. מעניין אותך לשמוע איך אנהל את הוובינר שלך שיהיה מוצלח? פנה לקבלת הצעה לקבלת הדרכה וליווי וובינר שלך
נגישות